SMC30J15A
Categories IC Diode
Packaging :: Reel
Polarity :: Unidirectional
Product Category :: TVS Diodes / ESD Suppressors
Series :: SMC30J
Manufacturer :: STMicroelectronics
Description: ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W Transil 15V 0.2uA 15kV 8kV Uni
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.