M48T59Y-70MH1F
Categories Clock/Timing - Real Time Clocks
Part Number: M48T59Y-70MH1F
Manufacturer: STMicroelectronics
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: M48T59Y-70MH1F More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Interface: Parallel
Access Time: 70 ns
Memory Size: 62.5 kB
Case/Package: SOIC
Max Supply Voltage: 5.5 V
Max Operating Temperature: 70 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Real Time Clocks
Qty: 491 In Stock
Frequency: 70 GHz
Packaging: Tape & Reel (TR)
Date Format: YY-MM-DD-dd
Time Format: HH:MM:SS (24 hr)
Logic Function: Clock
Min Supply Voltage: 4.5 V
Min Operating Temperature: 0 °C
Model Number: M48T59Y-70MH1F
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.