8N4QV01KG-0160CDI8
Categories Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Part Number: 8N4QV01KG-0160CDI8
Manufacturer: Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: 8N4QV01KG-0160CDI8 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Packaging: Tape & Reel
Number of Pins: 10
Frequency Tolerance: 0.001 %
Operating Supply Voltage: 3.3 V
Min Operating Temperature: -40 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Qty: 287 In Stock
Applications: Appliances Industrial transport (non-car & non-light truck) Enterprise machine
Frequency: 155.52 MHz
Case/Package: CLCC
Frequency Stability: 20 ppm
Operating Supply Current: 160 mA
Max Operating Temperature: 85 °C
Model Number: 8N4QV01KG-0160CDI8
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.