MC88915EI70R2
Categories Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency S
Part Number: MC88915EI70R2
Manufacturer: Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: MC88915EI70R2 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Input: TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Max Frequency: 70 MHz
Max Supply Voltage: 5.25 V
Number of Circuits: 1
Operating Supply Voltage: 5 V
Min Operating Temperature: -40 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency S
Qty: 924 In Stock
Applications: Body electronics & lighting Medical Enterprise machine
Mount: Surface Mount
Case/Package: PLCC
Number of Pins: 28
Min Supply Voltage: 4.75 V
Number of Elements: 1
Max Operating Temperature: 85 °C
Model Number: MC88915EI70R2
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.