M2004-02I400.0000T
Categories Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency S
Part Number: M2004-02I400.0000T
Manufacturer: Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: M2004-02I400.0000T More Information
ECAD: Request Free CAD Models
PLL: Yes
Mount: Surface Mount
Length: 9 mm
Thickness: 2.8 mm
Max Frequency: 400 MHz
Number of Circuits: 1
Min Operating Temperature: -40 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency S
Qty: 794 In Stock
Applications: Infotainment & cluster Motor drives Mobile phones
Input: LVTTL
Width: 9 mm
Packaging: Tape & Reel (TR)
Case/Package: CLCC
Number of Pins: 36
Max Operating Temperature: 85 °C
Model Number: M2004-02I400.0000T
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.