X9410WS24IZ-2.7T1
Categories Data Acquisition - Digital Potentiometers
Part Number: X9410WS24IZ-2.7T1
Manufacturer: Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: X9410WS24IZ-2.7T1 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Interface: SPI
Memory Type: Non-Volatile
Number of Taps: 64
Min Supply Voltage: 2.7 V
Temperature Coefficient: 300 ppm/°C
Operating Supply Voltage: 5 V
Min Operating Temperature: -40 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Data Acquisition - Digital Potentiometers
Qty: 92 In Stock
Taper: Linear
Resistance: 10 kΩ
Case/Package: SOIC
Max Supply Voltage: 5.5 V
Number of Circuits: 2
Operating Supply Current: 400 µA
Max Operating Temperature: 85 °C
Model Number: X9410WS24IZ-2.7T1
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.