ATF22V10CZ-12JC
Categories Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Part Number: ATF22V10CZ-12JC
Manufacturer: Microsemi
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: ATF22V10CZ-12JC More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Remark: Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount: Surface Mount
Access Time: 12 ns
Max Frequency: 83.3 MHz
Max Supply Voltage: 5.25 V
Number of Macrocells: 10
Max Operating Temperature: 70 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Qty: 34 In Stock
Frequency: 12 GHz
Case/Package: J
Number of Pins: 28
Min Supply Voltage: 4.75 V
Nominal Supply Current: 150 mA
Min Operating Temperature: 0 °C
Model Number: ATF22V10CZ-12JC
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.