TIF100-40-11U Thermal Pad For GPU CPU Chip For Power Tools
Categories Thermal Pad
Brand Name: Ziitek
Model Number: TIF100-40-11U
Certification: UL and RoHs
Place of Origin: Vietnam
MOQ: 1000pcs
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 100000pcs/day
Delivery Time: 3-5 work days
Packaging Details: 24*13*12cm cartons
Products name: Thermal Pad For GPU CPU Chip For Power Tools
Thermal Conductivity: 4.0W/mK
Density: 3.2g/cm³
Keywords: Thermal Pad
Color: Gray
Hardness: 27 Shore 00
Dielectric Breakdown Voltage: >5500VAC
Application: GPU CPU Chip
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
Thermal Pad For GPU CPU Chip For Power Tools
Features:
> Good thermal conductive: 4.0W/mK