Field Programmable Gate Array Lfcpnx 100 9lfg672i
1-10 Results for
from 27 Products
Field Programmable Gate Array LFCPNX-100-9LFG672I General Purpose Embedded FPGA 672-BBGA
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
640LE LATTICE IC LCMXO2-640HC-4TG100C MachXO2 Field Programmable Gate Array FPGA 100-LQFP
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Shenzhen Filetti Technology Co., LTD
TPS22945DCKR Field Programmable Gate Array Load Switch Power Distribution
China TPS22945DCKR Field Programmable Gate Array Load Switch Power Distribution on sale
... - Power Distribution RoHS: Details Type: Load Switch Number of Outputs: 1 Output Output Current: 20 mA Current Limit: 100 mA On Resistance - Max: 500 mOhms On Time - Max: 60 us Off Time - Max: 30 us Operating Supply Voltage:...