g104sn02 v2
from 12 Products
Sapientia Display Co.,LIMITED
Address: RM14, 29/F, HOKING COMMERCIAL CENTRE, 2-16 FA YUEN STREET, MONGKOK, KOWLOON HK
400cd/m² 10.4 Inch industrial AUO LCD Panel G104SN02 V2 800*600
China 400cd/m²  10.4 Inch industrial AUO LCD Panel G104SN02 V2 800*600 on sale
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Address: 32A, JINGHAI GARDEN, FUHUA RD, FUTIAN DIST, SHENZHEN
G104SN02 V2 10.4" 800*600 WLED Lcd Panel Display G104SN02 V.2 Lcd Module In Stock
China G104SN02 V2 10.4 800*600 WLED Lcd Panel Display G104SN02 V.2 Lcd Module In Stock on sale
G104SN02 V2 10.4" 800×600 WLED LCD Panel Display Technical Specifications Feature Specification Panel Size 10.4 inch (Diagonal) Resolution 800 × 600 (SVGA) Aspect Ratio 4:3 Brightness 400 cd/m² (Typical) Contrast Ratio 700:1 (Typical) Interface LVDS (1-ch......
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
G104SN02 V2 Industrial LCD Panel Display ATM POS Kiosk IPC And Factory Automation
China G104SN02 V2 Industrial LCD Panel Display ATM POS Kiosk IPC And Factory Automation on sale
C102EVN01.0 New Original 10.2 inch LCD Display Panel for Car GPS Navigation DVD Player for AUO Product details : AUO LCD SCREEN G104SN02 V0 Panel Brand AUO Panel Model G104SN02 V0 Panel Size 10.4" Panel Type a-Si TFT-LCD , LCM Resolution 800(RGB)×600......
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Address: Shenzhen Longhua Dalang Tongsheng Technology Building, Block A
GE B20 Patient Monitor Liquid Crystal 10.4inch LCD Display G104SN02
China GE B20 Patient Monitor Liquid Crystal 10.4inch LCD Display G104SN02 on sale
GE B20 Patient Monitor Liquid Crystal 10.4inch LCD Display G104SN02 ► Brief Introduction of GE B20 Patient Monitor Liquid Crystal 10.4inch LCD Display G104SN02 Display G104SN02 V2 is a Color Active Matrix Liquid Crystal Display composed of a TFT-LCD ......