Grm1555c1h180ja01 Ceramic Capacitors
1-10 Results for
from 129 Products
China GRM1555C1H180JA01 Ceramic Capacitors on sale
GRM1555C1H180JA01 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Termination: Standard Capacitance: 18 pF Voltage Rating DC: 50 VDC Dielectric: C0G (NP0) Tolerance: 5 % Case Code - in: 0402 Case ......
Walton Electronics Co., Ltd.
Address: 5C,Building D,GALAXY WORLD.Longhua District, Shenzhen.CN
ROHS Durable 1uF Ceramic Disc Capacitor , Moistureproof HV Ceramic Capacitors
China ROHS Durable 1uF Ceramic Disc Capacitor , Moistureproof HV Ceramic Capacitors on sale
Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd.
50KVDC 10pF High Voltage Ceramic Capacitor Single Layer Ceramic Capacitor SLCC ±20% 85 Degree
China 50KVDC 10pF High Voltage Ceramic Capacitor  Single Layer Ceramic Capacitor SLCC ±20% 85 Degree on sale
10pF~1000pF High Voltage Ceramic Capacitor DC ceramic capacitor 50KVDC 10pF High Voltage Ceramic Capacitor Single Layer Ceramic Capacitor SLCC ±20% 85 Degree Features The lead wire is drawn axially from the ceramic sheet, and the creepage distance is ......
XIAN XIWUER ELECTRONIC AND INFO. CO., LTD
Address: No.1118, Ziqiang Road, Xi'an-710015, Shaanxi, China.
0.1µF Capacitance SMD Ceramic Capacitor , Mlcc Ceramic Capacitors GRM21BC81E106KE11K
China 0.1µF Capacitance SMD Ceramic Capacitor , Mlcc Ceramic Capacitors GRM21BC81E106KE11K on sale
... 25V X6S 0805,Ceramic Capacitor MCLL Product Category: MLCC-SMD/SMT Multilayer Ceramic Capacitor RoHS: Details Terminal: Standard Capacitance: 47 pF Voltage rating DC: 25 VDC Dielectrics: C0G (NP0) Tolerance: 5% ......
Shenzhen Weitaixu Capacitor Co.,Ltd
Address: 9E, Block A, Huaqiang Plaza, Huaqiangbei, Futian, Shenzhen, China
Ceramic Capacitors TCC1206COG121K202ET Multilayer chip ceramic capacitors CCTC 1206 COG 150 2000V SMD capacitor MLCC
China Ceramic Capacitors TCC1206COG121K202ET Multilayer chip ceramic capacitors  CCTC 1206 COG 150 2000V SMD  capacitor MLCC on sale
Ceramic Capacitors TCC1206COG121K202ET Multilayer chip ceramic capacitors CCTC 1206 COG 150 2000V SMD capacitor MLCC [Who we are?] Shenzhen Wisdtech Technology Co., Ltd are a large-scale supplier specializing in famous semiconductor integrated circuits (......
Wisdtech Technology Co.,Limited
Address: Room 1205-1207, Nanguang building, Huafu Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China
SMD Multilayer Ceramic Capacitors MLCC SMT 3300pF 50V 0402 X7R
China SMD Multilayer Ceramic Capacitors  MLCC SMT 3300pF 50V 0402 X7R on sale
...Ceramic Capacitor MLCC SMD SMT 3300pF 50V 0402 X7R Product: Multi-layer Ceramic Capacitor Description: CAP, 3300F, 50V, ±10%, X7R, 0402 A. Main product specification TMCC05 332 K 50V T 0402 X7R ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦ ① Series: Topmay SMD Multi-layer Ceramic Capacitor......
Shenzhen Topmay Electronic Co., Ltd.
Address: Rm. 3306, Int'l Tech Bldg., No. 3007, Shennan Middle Road, Shenzhen, Guangdong, China
New Original 151K High Voltage Ceramic Capacitors 15000V 15KV 150pF Y5T
China New Original 151K High Voltage Ceramic Capacitors 15000V 15KV 150pF Y5T on sale