M20 8900805 Rectangular Connectors
1-10 Results for
from 224 Products
M20-8900805
China M20-8900805 on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
M20 Outdoor Cable Connector 2 3 4 5 Pin Male Female Screw Fixing Type Circular LED Light Strip Electrical Waterproof Wire Connector
China M20 Outdoor Cable Connector 2 3 4 5 Pin Male Female Screw Fixing Type Circular LED Light Strip Electrical Waterproof Wire Connector on sale
M20 Outdoor Cable Connector 2 3 4 5 Pin Male Female Screw Fixing Type Circular LED Light Strip Electrical Waterproof Wire Connector Detailed Product Description 1.Product Name:M20 Waterproof Connector 2.Waterproof Rating : IP68 3.Cable: Customsize 4.Waterproof O-Ring: Silicone 5.Installation Size: M20*1 type M20 waterproof connector......
Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd.
Address: Left 2, Floor 4, Building 1, Fishery Industrial Area, Hezhou, Xixiang Street, Baoan Dist.
M20 RJ45 Waterproof Connector with IP67 Rating and Zinc Alloy Construction for 125V Network Applications
China M20 RJ45 Waterproof Connector with IP67 Rating and Zinc Alloy Construction for 125V Network Applications on sale
M20 RJ45 Waterproof Connector Durable Zinc Alloy Panel Type Network IP68 Network Details Pin: RJ45 Connector Current Rating(A): 1.5A Max Material:PA66 Nylon Transmission speed: RJ45(1000MHz) Operating Voltage: 125V Assembly Wire: Soldering or screw fitting Out Door UV Resistance: Pass Panel thickness Max: 2.0 mm M20 RJ45 Waterproof Connector......
Cablein Technology Co., Ltd.
Xi 'an Zhongshixing Electronic Technology Co., Ltd.
High Reliability 5 A Rectangular Connector MIL-DTL-83513 Standard
China High Reliability 5 A Rectangular Connector MIL-DTL-83513 Standard on sale
SKFCONN INDUSTRIAL LIMITED
BD Series M20 Plastic Waterproof Connector 14 Pin Male Female Water Proof Circular Connector
China BD Series M20 Plastic Waterproof Connector 14 Pin Male Female Water Proof Circular Connector on sale
CNLINKO BD Series M20 Plastic Waterproof Connector 14 Pin Male Female Circular Connector Product Description 1.All-plastic/all-metal / two styles are optional, which can meet the differentiated demands of anti-interference, high strength and high corrosion......
Shenzhen Connectorworld Technologies Co.Ltd.
2077820004 4 Rectangular Connector Housing Black 0.142" 3.60mm Receptacle Housing
China 2077820004 4 Rectangular Connector Housing Black 0.142 3.60mm Receptacle Housing on sale
2077820004 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.142" (3.60mm) data of 2077820004 Category Connectors, Interconnects Rectangular Connectors Rectangular Connector Housings Mfr Molex Series Squba 3.6, 207782 Product Status Active Connector ......