m80 5603405 free hanging
from 615 Products
M80-5603405
China M80-5603405 on sale
1x19 Stainless Steel Wire Rope Sling 6mm Cable Mount Free Hanging
China 1x19 Stainless Steel Wire Rope Sling 6mm Cable Mount Free Hanging on sale
...Free Hanging uick Details Products Name IDC Connector/Rectangular Connector Pitch 2.00mm (0.079'') Number of Row Dual Row Contact Type Female Sokcet Contact Finsh Gold over Ni Wire Type Ribbon Cable Features Feed Trhough,Polarizing Key Color Black Pins Available 6Pins to 80Pins Mounting Type Free Hanging......
... / Free Hanging Termination Style: Crimp Contact Plating: Tin Wire Gauge Min: 17 AWG Wire Gauge Max: 15 ......