mrf24j40ma i rm rf wireless modules
from 3 Products
MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40
China MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40 on sale
Manufacturer: Microchip Product Category: Zigbee Modules - 802.15.4 RoHS: Details Series: MRF24J40 Data Rate: 250 kb/s Sensitivity: - 94 dBm Operating Supply Voltage: 2.4 V to 3.6 V Supply Current Transmitting: 23 mA Supply Current Receiving: 19 mA Output ......
Walton Electronics Co., Ltd.
Address: 5C,Building D,GALAXY WORLD.Longhua District, Shenzhen.CN
RN42NHCI-I RM Bluetooth Wireless RF Module 802.15.1 Class2 BT Mod V2.1 HCI H4/UART W/O Ant
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Wireless RN41-I/RM Bluetooth Bluetooth v2.1 +EDR Class 1 Transceiver Module 2.4GHz Integrated Chip Surface Mount RF and Wireless
China Wireless RN41-I/RM Bluetooth Bluetooth v2.1 +EDR Class 1 Transceiver Module 2.4GHz Integrated Chip Surface Mount RF and Wireless on sale
...RM Bluetooth Bluetooth v2.1 +EDR Class 1 Transceiver Module 2.4GHz Integrated Chip Surface Mount RF and Wireless HR-1020 Wireless RF Transceiver Module with the low-power wireless transceiver data module is used as the wireless data transceiver in short-ranges, with the small size, weight and power consumption and good stability and reliability. Narrowband low power UHF wireless......