mrf24j40ma i rm zigbee modules
from 1 Products
MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40
China MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40 on sale
Manufacturer: Microchip Product Category: Zigbee Modules - 802.15.4 RoHS: Details Series: MRF24J40 Data Rate: 250 kb/s Sensitivity: - 94 dBm Operating Supply Voltage: 2.4 V to 3.6 V Supply Current Transmitting: 23 mA Supply Current Receiving: 19 mA Output ......