sensor ic acs770ecb 200u psf t
from 8 Products
Sensor IC ACS770ECB-200U-PSF-T 150A Open Loop Bidirectional Current Sensor
China Sensor IC ACS770ECB-200U-PSF-T 150A Open Loop Bidirectional Current Sensor on sale
Sensor IC ACS770ECB-200U-PSF-T 150A Open Loop Bidirectional Current Sensor [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 ......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
ACS770ECB-200U-PSF-T
China ACS770ECB-200U-PSF-T on sale
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
ACS770ECB-200U-PSF-T
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
ACS770ECB-200U-PSF-T
Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF...
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Address: 609 No. 4018, baoan Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
ACS770ECB-200U-PSF-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: RM2508,BlockA,JiaheHuaqiangBuilding ShenNanMiddleRd,Futian District, ShenZhen, CN
ACS770ECB-200U-PSF-T
ACS770ECB-200U-PSF-T
ACS770ECB-200U-PSF-T
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Address: 19A, Huaqiang North Hangdu Building, Futian District, Shenzhen