sm320vc33pgea120ep
from 6 Products
SM320VC33PGEA120EP
China SM320VC33PGEA120EP on sale
SM320VC33PGEA120EP Type Floating Point Interface Serial Port ClockRate 60MHz Non-VolatileMemory External On-ChipRAM 136.25kB Voltage-I/O 3.30V Voltage-Core 1.80V OperatingTemperature -40°C ~ 100°C (TC) MountingType Surface Mount Package/Case 144-LQFP ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China