Tajb107k006rnj Tantalum Capacitors
1-10 Results for
from 50 Products
TAJB107K006RNJ Tantalum Capacitor NEW AND ORIGINAL STOCK
China TAJB107K006RNJ Tantalum Capacitor NEW AND ORIGINAL STOCK on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
TAJB107K006RNJ SMT Solid Tantalum Capacitor 3528B 6.3V 100UF
China TAJB107K006RNJ SMT Solid Tantalum Capacitor 3528B 6.3V 100UF on sale
...: Kyocera AVX Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: Details Series: TAJ Standard Capacitance: 100 uF Voltage Rating DC: 6.3 VDC Tolerance: 10 % ......
QIN XIN (HONG KONG) ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: FLAT/RM D52 3/F WONG KING INDUSTRIAL BUILDING NO 2TAU=I YAU STREET
Kyocera AVX TAJB107K006RNJ Electronics Passive Components Smd Tantalum Capacitor
China Kyocera AVX TAJB107K006RNJ Electronics Passive Components Smd Tantalum Capacitor on sale
Kyocera AVX TAJB107K006RNJ 100uF 6.3V ±10% CASE-B-3528 Tantalum Capacitors Environmental & Export Classifications ATTRIBUTE DESCRIPTION RoHS Status ROHS3 Compliant Moisture Sensitivity Level (MSL) 3 (168 Hours) ......
Shenzhen GS Electronic Technology Co., Ltd. CN
Address: 4B10, Building B, Overseas Decoration,122 Zhenhua Road,Futian Shenzhen Guangdong,China
TAJB107K006RNJ Solid Tantalum Capacitors
China TAJB107K006RNJ Solid Tantalum Capacitors on sale
Walton Electronics Co., Ltd.
Address: 5C,Building D,GALAXY WORLD.Longhua District, Shenzhen.CN
SMT 1206 SMD Tantalum Capacitor 1uF 10% 35V Smd Tantal Kondensator
China SMT 1206 SMD Tantalum Capacitor 1uF 10% 35V Smd Tantal Kondensator on sale
...Tantalum Capacitor SMT 1206 1uF 10% 35V Tantal Kondensator A typical tantalum capacitor is a chip capacitor and consists of tantalum powder pressed and sintered into a pellet as the anode of the capacitor, with the oxide layer of tantalum pentoxide as a dielectric, and a solid manganese dioxide electrolyte as the cathode . Features Tantalum capacitor......
Shenzhen Topmay Electronic Co., Ltd.
Address: Rm. 3306, Int'l Tech Bldg., No. 3007, Shennan Middle Road, Shenzhen, Guangdong, China
Mobile Phone SMD Low ESR Tantalum Capacitor 33uF / 47uF 10v
China Mobile Phone SMD Low ESR Tantalum Capacitor 33uF / 47uF 10v on sale