tlv61220dbvr
from 7 Products
TLV61220DBVR
China TLV61220DBVR on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
TLV61220DBVR Power Management ICs With Low Quiescent Current And High Efficiency
China TLV61220DBVR Power Management ICs With Low Quiescent Current And High Efficiency on sale
TLV61220DBVR, Power Management IC Features: - Automotive-Grade, AEC-Q100 Qualified - Wide Input Voltage Range: 2.2V to 28V - Up to ......
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
SILERGY SY7304DBC Electronic Components R5f21133fp#u0 Tlv61220dbvr
China SILERGY SY7304DBC Electronic Components R5f21133fp#u0 Tlv61220dbvr on sale
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
TLV61220DBVR Power Path Management IC Switching Voltage Regulators Low Input Vltg Step-UP Converter
1 Features Up to 95% Efficiency at Typical Operating Conditions 5.5-μA Quiescent Current Startup Into Load at 0.7-V Input Voltage Operating Input Voltage from 0.7 V to 5.5 V Pass-Through Function during Shutdown Minimum Switching Current 200 mA Protections......
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
TLV61220DBVR
China TLV61220DBVR on sale
Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 220mA (Switch) SOT-23-6...