zigbee modules mrf24j40
from 60 Products
MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40
China MRF24J40MA-I RM Zigbee Modules RF Wireless Modules 802.15.4 MRF24J40 on sale
...Zigbee Modules - 802.15.4 RoHS: Details Series: MRF24J40 Data Rate: 250 kb/s Sensitivity: - 94 dBm Operating Supply Voltage: 2.4 V to 3.6 V Supply Current Transmitting: 23 mA Supply Current Receiving: 19 mA Output Power: 0 dBm Minimum Operating Temperature: - 40 C Maximum Operating Temperature: + 85 C Packaging: Tray Brand: Microchip Technology Interface Type: 4-Wire SPI Product Type: Zigbee Modules...
Walton Electronics Co., Ltd.
Address: 5C,Building D,GALAXY WORLD.Longhua District, Shenzhen.CN
Wireless Communication Module MRF24J40-I/ML Low-Power 2.4GHz RF Transceiver QFN-40
China Wireless Communication Module MRF24J40-I/ML Low-Power 2.4GHz RF Transceiver QFN-40 on sale
Wireless Communication Module MRF24J40-I/ML Low-Power 2.4GHz RF Transceiver QFN-40 [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + ......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
Oriental Huaray Group Limited
ZigBee Module CC2530/CC2591
China ZigBee Module CC2530/CC2591 on sale
Oriental Huaray Group Limited
Smart Curtain Kit featuring Compact Recessed Track and Hot-Swap WiFi/Zigbee Module
China Smart Curtain Kit featuring Compact Recessed Track and Hot-Swap WiFi/Zigbee Module on sale
Shenzhen Galime Electronics Technology Co., Ltd.
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Shenzhen Glomarket Technology Co., Ltd
Address: Room 305, No. 333 Jihua Road, Jihua Street, Longgang District, Shenzhen, China
MRF24J40-I/ML
China MRF24J40-I/ML on sale
IC RF TxRx + MCU 802.15.4 Zigbee®, MiWi® 2.4GHz 40-VFQFN Exposed Pad...
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
TYZS3 Module Tuya Zigbee Smart Home Hub Wireless Tuya Zigbee Smart Gateway
China TYZS3 Module Tuya Zigbee Smart Home Hub Wireless Tuya Zigbee Smart Gateway on sale
SHENZHEN MULTI IR TECHNOLOGY CO., LTD.
MRF24J40-I/ML
China MRF24J40-I/ML on sale