RPL12/24M-200L-340
Categories Solar Cells
Category: Sensors, Transducers Solar Cells
Product Status: Active
Current @ Pmpp: 20 A
Package: Retail Package
Series: RemotePro ® 340W Lithium
Power (Watts) - Max: 75 W
Voltage @ Pmpp: 24 V
Size / Dimension: 62.008" L x 52.244" W x 1.378" H (1575.00mm x 1327.00mm x 35.00mm)
Mfr: Tycon Systems Inc.
Package / Case: Cells
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Type: -
Description: RemotePro50W Remote Power System
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
RPL12/24M-200L-340
Solar Cell 75 W